WPS Замена Клип Школка Допир Рампа Палците Dpad R1 L1 Активирањето Копчиња w/Акцент Прстени Во Собата ЗА PS5 Playstation Контролер
Новак

WPS Замена Клип Школка Допир Рампа Палците Dpad R1 L1 Активирањето Копчиња w/Акцент Прстени Во Собата ЗА PS5 Playstation Контролер

DEN 3.33

Во достапна форма

Идеална замена за вашата скршена или нефункционална PS5 Playstation контролер школка Остар изглед и удобно за чувство. Направете вашиот контролер да изгледа свеж. Овој комплет вклучува (18 парчиња) : 1 подлога за насока; поставени делови за копчиња за лице; и 2 Акцентни Прстени. Мат површина, се чувствуваат поудобно додека играте игри. Овие копчиња за замена се компатибилни само СО PS5 Контролер BDM-010 (CFI-ZCT1*), не се погодни за bdm-020 (CFI-ZCT1*А) и други контролори (ве Молиме проверете го бројот на моделот на долната обвивка или моделот на матичната плоча пред купувањето). Ве молиме не дека комплетот делови е совршен одговара само ЗА КОНТРОЛОРОТ PS5 BDM-010 (CFI-ZCT1*), не за BDM-020 (CFI-ZCT1*А)!. Спецификации : Работете точно исто како и оригиналното копче Остар изглед и удобно за чувство Направете вашиот PS5 Playstation контролер да изгледа свежо Идеална замена ЗА вашата скршена или оштетена ps5 Playstation Контролер Школка онлајн вовед : ние ќе обезбедиме врска со лесен чекор по чекор водич за инсталација на слики за Контролорот ако ви треба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Марта е мртва - PS5
Новак
Марта е мртва - PS5
Во достапна форма
DEN 2.00
Вреднување на стоката: