ОМГ Кејси Луксузно Пријатно Ќебе, Печат За Бебиња Во Чоколаден Бадем Мраз , Мини Ткаенина-Големи Ќебиња Приближно 60х82 Ултра Мек Минки Материјал Ќе Ве Натера Да Се За
Новак

ОМГ Кејси Луксузно Пријатно Ќебе, Печат За Бебиња Во Чоколаден Бадем Мраз , Мини Ткаенина-Големи Ќебиња Приближно 60х82 Ултра Мек

DEN 0.67

Во достапна форма

Бебешката Заптивка е ултра мек кадифен материјал со матиран изглед на врвот Оваа разноврсна ткаенина ќе одговара на речиси секој стил на декор и ќе се чувствува добро како што изгледа. 100% Полиестерско Минко Ќебе-совршен додаток на секоја спална соба или простор за живеење. Нашите големи ултра меки ќебиња се одлични за возрасни и деца, тие се многу удобни, што го прави идеален за гушкање и релаксирање во студена ноќ. Лесен-дизајнот на кадифен ќебиња го олеснува носењето со вас за брза дремка. Со своите живописни бои и луксузна текстура, ова ќебе ќе додаде допир на луксуз и топлина во секоја просторија. Ова меко ќебе од куп ткаенина од 15 мм е совршено за мажи и жени. Изработен е со меки и пријатни влакна за да ви биде удобно цела ноќ. Совршен за гушкање во студена ноќ. Ова пријатно ќебе нуди максимална удобност и топлина без да се чувствувате премногу тешки или гломазни. Затоа, подгответе се да се опуштите и да уживате во ноќта на целосна удобност - тоа е најмекото ќебе на светот. Бебешката Заптивка е ултра мек кадифен материјал со матиран изглед на врвот. Оваа разноврсна ткаенина ќе одговара на речиси секој стил на декор и ќе се чувствува добро како што изгледа. 100% Полиестерско Минко Ќебе-совршен додаток на секоја спална соба или простор за живеење. Нашите големи ултра меки ќебиња се одлични за возрасни и деца, тие се многу удобни, што го прави идеален за гушкање и релаксирање во студена ноќ. Лесен-дизајнот на кадифен ќебиња го олеснува носењето со вас за брза дремка. Со своите живописни бои и луксузна текстура, ова ќебе ќе додаде допир на луксуз и топлина во секоја просторија. Ова меко ќебе од куп ткаенина од 15 мм е совршено за мажи и жени. Изработен е со меки и пријатни влакна за да ви биде удобно цела ноќ. Совршен за гушкање во студена ноќ. Ова пријатно ќебе нуди максимална удобност и топлина без да се чувствувате премногу тешки или гломазни. Затоа, подгответе се да се опуштите и да уживате во ноќта на целосна удобност - тоа е најмекото ќебе на светот. Воведување на нашето пријатно и слатко ќебе со големина на возрасни! Овие рачно изработени ќебиња се совршени за гушкање во тие студени ноќи. Меките и кадифни материјали ги прават овие ќебиња екстра удобни и совршен подарок за секој на вашата листа. Изберете од различни бои и стилови за да ја пронајдете совршената за вашиот дом. Уживајте во топлината и удобноста на овие пријатни ќебиња и останете цврсти цела сезона.

Главните карактеристики

Избор на клиент