Бујна Декор Виножито Омбре 3 Парче Ватенка Во Собата, Близнак/Близнак XL
Новак

Бујна Декор Виножито Омбре 3 Парче Ватенка Во Собата, Близнак/Близнак XL

DEN 1.33

Во достапна форма

100% Полиестер Ако вашето дете е за сите бои, тогаш имаме совршен ватенка во собата за нив! Дизајнот на овој комплет од три дела ги собира сите бои на виножитото за да создаде прекрасна шема што привлекува око. Завршете го овој изглед со еднобојно ќебе за фрлање и некои украсни перници. Донесете сосема ново ниво на возбуда во собата на вашето дете преку живописно боење со овој комплет јорган од виножито. Трендовскиот омбре дизајн е совршен за мешање на овој јорган поставен во постоечка тема во спалната соба и за да помогне во транзицијата кон голема детска соба. Овој комплет близнаци од три дела вклучува еден јорган, еден соодветен измамник и една навлака за перници. Двојниот јорган е долг 92 инчи x 68 инчи широк, соодветниот измерен измерува 20 инчи долг x 26 инчи широк, а навлаката за перници е долга 20 инчи x 30 инчи широк. Овој комплет може да се пере во машина за ваша погодност.

Главните карактеристики

Избор на клиент