Ретро Пејсли Патување Вратот Перница Меморија Пена Потпирач За Глава За Спиење Поддршка Да Се Упатат Кон Авион Автомобил Канцеларија Дома
Новак

Ретро Пејсли Патување Вратот Перница Меморија Пена Потпирач За Глава За Спиење Поддршка Да Се Упатат Кон Авион Автомобил Канцеларија Дома

DEN 3.33

Во достапна форма

Полиестер Произведено во САД Или Увезено. €Големина q-патна перница мери приближно 11,5 "x 11,5 " x 4"(Lx Wx H). ●Материјал●Перницата Во Форма На Буквата У има надворешна обвивка изработена од полиестер. Со скриен патент, навлаката за перници е исполнета со мемориска пена, која е отскокнувачка и мека и удобна. ●Поддршка На Вратот ● Перницата Во Форма На Буквата У е designedономски дизајнирана. Крајната удобност и разноврсност се земени предвид за да ги олесните проблемите со спиењето и да се чувствувате многу удобно. ●Лесен за носење ● поставата од мемориска пена овозможува перницата да се преклопи и компресира по своја волја, што го олеснува носењето во куферот, ранецот или патната торба. ●Сценарио За примена ● перницата за вратот за патување е погодна за патување со авион, воз, автобус или лежење во кревет, тросед или на плажа за читање книга и за други цели.

Главните карактеристики

Избор на клиент