ЕВЕНГУГ Памучен Јорган Кралица Големина Портокалова Сончоглед Постелнина Сет Цветни Лесни Летни Ватенка Реверзибилна Покривка Прекривка со 2 Перница Шамови Сите
Новак

ЕВЕНГУГ Памучен Јорган Кралица Големина Портокалова Сончоглед Постелнина Сет Цветни Лесни Летни Ватенка Реверзибилна Покривка

DEN 2.33

Во достапна форма

?●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ● : комплетот Кралица јорган изработен од 100% органска памучна обвивка полнета со 100% нов памук, што е неверојатно здравје за вашата чувствителна кожа Во зима, комплетот за памучен јорган ќе ве стопли, додека во лето одлично дише за да направи пријатно чувство. Комплетот за покривање на памучниот кревет ќе се подобри со текот на времето по миењето. Користење на метод на умирање со висока технологија за да се спречи избледување што ќе се погрижи живиот цвет да биде секогаш јасен. ?①ШЕМА И СТИЛ : живописниот портокал сончоглед и далија на капакот на креветот во крцкавите бели нијанси го контрастираат карактеристичниот изглед. Со цврсто ватирање на вата со лушпата за да се осигурате дека влошката нема да се движи и лесно ќе се мие во машина. Додека прекривката назад во иста портокалова нијанса за координација со цвеќињата овозможува прекривката да биде реверзибилна убаво. ?€ГОЛЕМИНА И ЛЕСНА НЕГА инструкција : Покривки Кралицата Големина-92*96 инчи. /Кревети Кралот Големина-106*96 инчи. /Покривки Со Двојна Големина-68*86 инчи. Дизајниран за секојдневниот живот, овој основен лесен јорган може да се мие во машина. Машинско перење во ладна вода на нежен циклус, потоа едноставно суво сонце или суво ниско сушење, тогаш јорганот за кревет може подобро да го одржува квалитетот, оригиналната боја и удобноста. ?`+МУЛТИ-ФУНКЦИИ за ЦЕЛАТА СЕЗОНА : овој Прекрасен комплет За Цветни постелнини може да се користи како јорган, прекривка, прекривка или покривка за кревет. Во зима, можете да ја ставите покривката над јорганот за да ви даде повеќе топлина. Во лето, можете да ја користите постелнината како ватенка. Овој јорган е лесен и пренослив, може да се користи и на отворено, како што се патување, излегување, кампување, автомобил или дремка во канцеларија. ?`+ПАКЕТ : 1 Кралица Јорган(92 "X96") +2 Перница Шамс (20"X26"). Перница вметнете не е вклучен. EVENHUG е фабрички испорачан директно кој може брзо да го прилагоди и следи материјалот и квалитетот. За да ветувате 100% задоволство, слободно контактирајте не секогаш кога имате проблеми. Ние нудиме 30-дневна услуга за замена или враќање, бидејќи нашите производи се СИТЕ ФБА. ?●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ● : комплетот Кралица јорган изработен од 100% органска памучна обвивка полнета со 100% нов памук, што е неверојатно здравје за вашата чувствителна кожа. Во зима, комплетот за памучен јорган ќе ве стопли, додека во лето одлично дише за да направи пријатно чувство. Комплетот за покривање на памучниот кревет ќе се подобри со текот на времето по миењето. Користење на метод на умирање со висока технологија за да се спречи избледување што ќе се погрижи живиот цвет да биде секогаш јасен. ?①ШЕМА И СТИЛ : живописниот портокал сончоглед и далија на капакот на креветот во крцкавите бели нијанси го контрастираат карактеристичниот изглед. Со цврсто ватирање на вата со лушпата за да се осигурате дека влошката нема да се движи и лесно ќе се мие во машина. Додека прекривката назад во иста портокалова нијанса за координација со цвеќињата овозможува прекривката да биде реверзибилна убаво. ?€ГОЛЕМИНА И ЛЕСНА НЕГА инструкција : Покривки Кралицата Големина-92*96 инчи. /Кревети Кралот Големина-106*96 инчи. /Покривки Со Двојна Големина-68*86 инчи. Дизајниран за секојдневниот живот, овој основен лесен јорган може да се мие во машина. Машинско перење во ладна вода на нежен циклус, потоа едноставно суво сонце или суво ниско сушење, тогаш јорганот за кревет може подобро да го одржува квалитетот, оригиналната боја и удобноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент