Введик Блу Егзорцист Фрли Перница Покрие Скриени Патент Квадратни Перница Случај Ултра Мека Декорација За Домашна Канцеларија Троседот Печатени Перница 16 x16
Новак

Введик Блу Егзорцист Фрли Перница Покрие Скриени Патент Квадратни Перница Случај Ултра Мека Декорација За Домашна Канцеларија Троседот

DEN 0.67

Во достапна форма

Полиестер Квалитетна Ткаенина, Густа И Издржлива : Напредна Технологија И Висококвалитетна Кратка Кадифена Ткаенина, Јасна И Нежна Ткаенина. Покријте Ја Само Оваа Футрола За Покривање На Перницата Не Вклучува Влошки За Пополнување На Капаците. Различни големини за да изберете Од Навлаки за Перници од 18€18 инчи. Поради рачно сечење и шиење, ве молиме дозволете отстапување од 0,5-2 см. Невидливиот дизајн на патент лесно се полни. Моделот е едностран дизајн. Декоративни Футроли За Перници Се Погодни За Украсување На Домот. Едноставниот Дизајн Е Многу Погоден За Украсување На Домот, Софа И Стол, Декорација На Автомобил, Канцеларија, Хотел, Декорација На Кафе Или Седиште На Прозорецот. Нашите Навлаки За Перници Се Повеќе Уметнички Дела Отколку Едноставни Украси За Домот. Лесна Нега : Машинско Перење Во Ладна Вода, Чистење На Место Или Рачно Миење На Ткаенината Со Благ Детергент. Ако Имате Какви Било Прашања, Ова Е Исто Така Добар Подарок за Да Ги Задоволите Вашите Пријатели и Да Уживате Во Незаборавната Услуга За Клиенти За Подароци, Ве Молиме Контактирајте Не И Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа. Квалитетна Ткаенина, Густа И Издржлива : Напредна Технологија И Висококвалитетна Кратка Кадифена Ткаенина, Јасна И Нежна Ткаенина. Покријте Ја Само Оваа Футрола За Покривање На Перницата Не Вклучува Влошки За Пополнување На Капаците. Различни големини за да изберете Од Навлаки за Перници од 18€18 инчи. Поради рачно сечење и шиење, ве молиме дозволете отстапување од 0,5-2 см. Невидливиот дизајн на патент лесно се полни. Моделот е едностран дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент