Зебра Животински Модел Патување Вратот Перница Меморија Пена У Форма Авион Перница За Поддршка На Главата
Новак

Зебра Животински Модел Патување Вратот Перница Меморија Пена У Форма Авион Перница За Поддршка На Главата

DEN 399.84

Во достапна форма

Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Големина : големината на оваа перница за вратот е 11,4"*11,4"*3,9", совршен дизајн на форма на кривина, ја поддржува главата и вратот, спречува главата да се наведнува напред и ја ублажува болката во вратот при патување. Висок Квалитет : перницата за вратот за патување е изработена од висококвалитетна мемориска пена, удобна и дише. Мемориската пена лесно се компресира и лесно се собира. Навлаката за перници е изработена од полиестер, кој е мек на допир, не апчиња. Дизајн : оваа перница за вратот прифаќа дизајн Во Форма На Буквата У, кој може подобро да одговара на вашата глава или врат, целосно земајќи ја предвид крајната удобност и разноврсност, ублажувајќи ги проблемите со спиењето и правејќи да се чувствувате многу удобно. Прилика : нашата перница може да обезбеди дополнителна поддршка за заштита на вратот од болка кога седите на седиштето во авион, автомобил, воз или автобус. Тоа е исто така добар идеал за дома. Кога гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, читате дома и ви олеснуваат да работите во канцелариската работна дремка. Може да се пере : навлаката за перници може да се пере во машина, така што секогаш ќе добивате свежа и чиста перница на вашето патување. Доколку не сте задоволни со нашите перници за вратот, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Произведено во САД Или Увезено. Големина : големината на оваа перница за вратот е 11,4"*11,4"*3,9", совршен дизајн на форма на кривина, ја поддржува главата и вратот, спречува главата да се наведнува напред и ја ублажува болката во вратот при патување. Висок Квалитет : перницата за вратот за патување е изработена од висококвалитетна мемориска пена, удобна и дише. Мемориската пена лесно се компресира и лесно се собира. Навлаката за перници е изработена од полиестер, кој е мек на допир, не апчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент