Амесон Дамаск Ватиран Навлака За Перница, Кралска Илустрација Долж Монохроматски Цветни Апстрактни Мотиви Ренесансна Уметност, Стандардна Капак За Перница Со Акц
Новак

Амесон Дамаск Ватиран Навлака За Перница, Кралска Илустрација Долж Монохроматски Цветни Апстрактни Мотиви Ренесансна Уметност, Стандардна Капак

DEN 0.33

Во достапна форма

Полиестер Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Мерења-30" широк Х 20" долг. Лесно покријте ги перниците со стандардна големина. Оптимална мекост можете да додадете бои и мекост на вашиот кауч со овие ватирани навлаки за перници! Тоа ќе биде ексклузивен додаток на вашата дневна соба или канцеларија, исто така. Исто така, можете да ја користите оваа стилска ватирана перница за хотелски соби и соби за гости. Најдете го совршеното парче од 10-тите од илјадници различни модели и палети на бои. Можете да направите одличен додаток на вашиот сезонски декор На Божиќ, Ноќта на Вештерките, Есенски Декор и многу повеќе! Можете да изберете бохо модели, гроздобер или модерни отпечатоци и многу повеќе концепти за дневни потреби за декорација. Или подарок за вашето семејство или пријател, роднина или момче/девојка или само за себе, овој ватиран измамник треба да биде интересен и автентичен.

Главните карактеристики

Избор на клиент