Каспер Спиење Суштинска Перница За Спиење, Крал, Бело
Новак

Каспер Спиење Суштинска Перница За Спиење, Крал, Бело

DEN 768.00

Во достапна форма

Надворешна Обвивка И Гусет : 100% Памук Меки однадвор : Долгите свилени влакна во надворешните комори создаваат лесно, кадифено чувство. Поддршка одвнатре : Кратките обложени влакна во внатрешната комора нудат одговорна поддршка. 3-комора перница дизајн за сите позиции на спиење. Ткаењето што дише ве одржува ладни ноќ по ноќ. Погоден за сите спијачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент