Вшмукување Играчки 40 ПАРЧИЊА Детски Играчки За Капење, Силиконски Играчки За Цицање Животни За Мало Дете На Возраст Од 3 Години, Играчка За Када За Туширање Прозорц?
Новак

Вшмукување Играчки 40 ПАРЧИЊА Детски Играчки За Капење, Силиконски Играчки За Цицање Животни За Мало Дете На Возраст Од 3 Години,

DEN 239.84

Во достапна форма

40 ПАРЧИЊА Детски Играчки За Капење : играчките за вшмукување на Мали деца обезбедуваат 12 различни форми на играчки за морон За разлика од традиционалните сензорни играчки, слаткиот дизајн во форма на животно плус складирање на лушпи од јајца од диносаурус го прави поживописен и поинтересен, кој е популарен кај децата. Оваа прекрасна силиконски поп морон играчки ќе стане совршен соиграч за бебе. Повеќе Начини За Играње : овие силиконски вшмукувачки играчки можат да се поврзат едни со други со долни чаши во сите правци, а може да се користат и во бања, прозорец и додека патувате. За време на процесот на поврзување и отстранување, децата можат да слушнат пријатни ПОП звуци. Потопување во топла вода за 3-5, или навлажнување на дното, меката чаша може да произведе посилно вшмукување. Чувајте Ги Малите Деца Забавувани На Добар Начин : силиконската градежна играчка е добра опција за градинки и игротеки. Тоа може да им помогне на бебињата на возраст од 4-8 години да изградат форма и познавање на бојата. Децата можат да изградат силиконски играчки во различни форми за да ја вежбаат својата моторна вештина, да вежбаат размислување и да ја зајакнат координацијата рака-око. Безбедно и Премиум : сензорните играчки за морон се направени од нетоксичен силикон, кој го помина безбедносниот тест на професионалните институции, без БПА, без олово и без фталат. Нема лош мирис или остри рабови и агли, е доволно безбеден за бебиња на возраст од 3 години. Избор На Подарок монтесори За Деца : играчките за морон за бебиња се погодни за момчиња и девојчиња на возраст од 4-5 години. Овој комплет играчки е опремен со разработена кутија, погодна како подарок за бебиња На Денот На Семејството, Велигден, Националниот Ден На Детето, родендени и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент