Либерти Увезува Океански Животни Гума Симпатична Семејна Када Пријатели Пловечки Патка Ајкула Кловн Риба Желка Бања Играчки Вредност Пакет
Новак

Либерти Увезува Океански Животни Гума Симпатична Семејна Када Пријатели Пловечки Патка Ајкула Кловн Риба Желка Бања Играчки Вредност

DEN 0.33

Во достапна форма

Вашето малечко ќе се радува на времето за капење со овој разновиден сет На Семејни Играчки за Капење! Вклучува (1) Семејство Желки, (1) Семејство Ајкули, (1) Семејство Жолти Патки, (1) Семејство Риби Кловн. Бебињата можат да бидат вгнездени на грбот на мама За возење Секое бебе мери приближно 3 х 2 х 2 инчи. Совршено за мали деца Секое бебе мери приближно 3 х 2 х 2 инчи. Совршено за мали деца и помали деца да се забавуваат за време на бањата.

Главните карактеристики

Избор на клиент