Завртки за мебел од мебел Јиванго, завртки за мебел од јаглероден челик
Новак

Завртки за мебел од мебел Јиванго, завртки за мебел од јаглероден челик

DEN 2.00

Во достапна форма

Произведено со избрани материјали со висок квалитет, силни и издржливи, со одлични Лесна за инсталирање, стабилна функција за поврзување, намалување на употребата на лепила, безбеден и еколошки, добар ефект на прикривање не влијае на појавата на мебел. Квалитетот на обработката гарантира дека рабовите се чисти и мазни, површината е ослободена од закопчиња, а димензиите на обработка се точни. Може лесно да ја реализира хоризонталната врска и интерактивната врска на двете табли, погодна за повеќето дрво, штици, кујнски countertops, ормари, ормани, кревети и други различни проекти за DIY. Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите квалитетни производи и внимателна услуга. Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте не, благодарам!. Орев и завртка со висок квалитет на завртки се идеални за поправки и замена. Лесна инсталација на DIY за да му дадете на вашиот дом нов изглед за преуредување.

Главните карактеристики

Избор на клиент