5/8 x 2 Завртки за заостанување / 18-8 не'рѓосувачки челик
Новак

5/8 x 2 Завртки за заостанување / 18-8 не'рѓосувачки челик

DEN 2783.84

Во достапна форма

Завртки на хексадецимални заостанувања Произведено до ASME B18. 18-8 не'рѓосувачки челик. Завртки на хексадецимални заостанувања. Произведено до ASME B18. 18-8 не'рѓосувачки челик. Целосна телесна завртка со хексадецимална глава, распоредени навои и точка на Гимлет.

Главните карактеристики

Избор на клиент