ЕЛАЗАЈА Портокалова Дрвени Статив Играчки Цврст И Издржлив Маса Играчка Еднократно & засилувач; Издржлив За Папагалот Голема Големина
Новак

ЕЛАЗАЈА Портокалова Дрвени Статив Играчки Цврст И Издржлив Маса Играчка Еднократно & засилувач; Издржлив За Папагалот Голема Големина

DEN 1.67

Во достапна форма

1 Безбедна и Нетоксична : Направена од дрвен материјал, елазаја портокалова дрвена играчка за статив е безбедна и нетоксична, обезбедувајќи здравје и безбедност на вашето домашно милениче. Издржлива и Еднократно : оваа играчка е дизајнирана да трае, што ја прави практичен и економичен избор за сопствениците на миленичиња. Исто така, може да се користи повеќекратно, што ја прави еколошка опција. Добро Изработена Играчка : веселиот дизајн на оваа играчка гарантира дека нема да го изгребе вашето домашно милениче, обезбедувајќи им безбедно и пријатно искуство за играње. Играчка За птици Отпорна на залак : елазаја портокалова дрвена играчка за статив е совршена за птици кои сакаат да гризат, џвакаат и колваат. Изграден е за да го издржи остриот клун на вашето домашно милениче и ќе им обезбеди часови забава. Вежба за Вашиот Папагал : Стоењето на стативот му дава на вашиот папагал мало место за движење и вежбање, помагајќи да се одржат здрави и активни. Вашата птица ќе сака да скока и да игра на оваа забавна и разноврсна играчка. Безбедна и Нетоксична : Направена од дрвен материјал, елазаја портокалова дрвена играчка за статив е безбедна и нетоксична, обезбедувајќи здравје и безбедност на вашето домашно милениче. Издржлива и Еднократно : оваа играчка е дизајнирана да трае, што ја прави практичен и економичен избор за сопствениците на миленичиња. Исто така, може да се користи повеќекратно, што ја прави еколошка опција. Добро Изработена Играчка : веселиот дизајн на оваа играчка гарантира дека нема да го изгребе вашето домашно милениче, обезбедувајќи им безбедно и пријатно искуство за играње. Играчка За птици Отпорна на залак : елазаја портокалова дрвена играчка за статив е совршена за птици кои сакаат да гризат, џвакаат и колваат. Изграден е за да го издржи остриот клун на вашето домашно милениче и ќе им обезбеди часови забава. Вежба за Вашиот Папагал : Стоењето на стативот му дава на вашиот папагал мало место за движење и вежбање, помагајќи да се одржат здрави и активни.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Bird Wooden Toy
Material:
  Wood + Plastic
Color:
Orange
Top Wooden Stand Bar:
2cm / 0.8inch
Base Wooden Stand Bar:
1.5cm / 0.6inch
Weight:
Approx. 145.4g
 :
Package List:
1 x Bird Toy (Need to be installed.):
( 2 x Plastic Sheet Pieces, 3 x Wooden Stick, 5 x Screw, 2 x Nut ) :

Избор на клиент