ПАТКАВ Папагал Играчки Папагал Качување Скала Играчка Дрвена Скала За Нишање Висечки Кафез Костур Стојат Птици Џвакаат Играчки За Птици Папагали Конура Сипка Пап?
Новак

ПАТКАВ Папагал Играчки Папагал Качување Скала Играчка Дрвена Скала За Нишање Висечки Кафез Костур Стојат Птици Џвакаат Играчки За Птици Папагали

DEN 272.96

Во достапна форма

Папагал Качување Скала Играчка Дрвени Замав Скала Виси Кафез Костур Стојат Птици Џвакање Играчки За Птица Папагал Конура Сипка Какаду Папагал Папагал Папагал Папагали Кокатели Ги задоволува Природните Инстинкти За Гризење На Миленичињата, Истовремено Промовирајќи Чиста и Здрава Состојба. Бугери Качување Играчка Миленичиња Папагал Дрвена Скала Птица Кафез Додатоци. Оваа Дрвена Играчка За Скали е Совршен Избор За Подарок за Вашите Пријатели кои Сакаат Да Чуваат Папагал. Можете Да Го Користите За Лесна, Многу Лесна И Удобна Игра. Погоден е за Употреба во Продавници за Миленичиња и Дома, И Е Цврст за Долготрајна Употреба. Може Да Привлече Повеќе Внимание на Вашето Мало Милениче и Да Му Обезбеди На Вашето Домашно Милениче Убаво И Пријатно Место за Игра и Вежбање. Производот е Играчка За Скали За Папагали. Добро Произведено Со Врвно Дрво за Издржлива Употреба. Дизајнот На Светло Ѕвонче Ја Прави Играчката За Скали Многу Убава и На Вашето Домашно Милениче Птица Навистина ќе му се допадне.

Главните карактеристики

Избор на клиент