чудо Оган Камиони Ѕид Налепници Транспорт Пожарникар Возило Кора И Стап Ѕид Уметност Налепници За Деца Момчиња Спална Соба Бебе Расадник
Новак

чудо Оган Камиони Ѕид Налепници Транспорт Пожарникар Возило Кора И Стап Ѕид Уметност Налепници За Деца Момчиња Спална Соба Бебе Расадник

DEN 1.67

Во достапна форма

wonder wallидните налепници се совршени за украсување на домот, како што се дневна соба, спална соба, кујна, расадник за бебиња, игротека и каде било на друго место Осветлете ја вашата соба без вознемирувачки бои. И тоа е исто така уникатен подарок за роденден, одмор, затоплување на куќата и така натаму. Сигурен Материјал : wonder wallидните налепници се изработени од висококвалитетен самолеплив пвц мат материјал, безбеден и нетоксичен, лесен за лупење и лепење, издржливост и водоотпорен. Лесен За Употреба : Само излупете ги, а потоа залепете ги на местата што ги сакате, без остатоци. Може да се нанесува на повеќето мазни, рамни, суви и чисти површини, кои многу лесно се лепат или отстрануваат. Широко Примена : wonder wallидните налепници се совршени за декорација на домот или декорација на просторијата, како што се трпезарија, детска соба, училница и каде било на друго место. Осветлете ја вашата соба без вознемирувачки бои, а исто така е уникатна идеја за подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент