Bearington Бебе Speedy Snuggler, Мрзливи Кадифен Полнети Животните Безбедност Ќебе, Lovey 15
Новак

Bearington Бебе Speedy Snuggler, Мрзливи Кадифен Полнети Животните Безбедност Ќебе, Lovey 15

DEN 335.84

Во достапна форма

Моето прво празно : Беарингтон Спиди мрзливото ќебе со љубов се одликува со нежна мрзливост висока 15 инчи, дизајнирана со врвен велур Ова е совршено прво бебешко ќебе за доенчиња 0-12 месец. Удобност прво : Нашата наградувана колекција за бебиња е посветена на дизајнирање ќебиња за бебиња кои се кадифни и пријатни, совршени за време на гушкање. Совршен подарок : оваа симпатична љубов се одликува со сладок Брз кадифен бебешки мрзлив, прекрасен нов пријател за гушкање пред спиење. Прави одличен подарок за туш за бебиња или раѓање на мало. Лесна нега : Нашата колекција на бебешки штракаат, ќебиња и лигавчиња се висококвалитетни и издржливи. Родителите сакаат колку е лесно да се чистат и да се грижат и за производите На Беарингтон. Разиграни дизајни : дизајните На Беарингтон се направени за да ја изнесат разиграната страна на вашето бебе. Со тони забавни бои и дизајни за избор, имаме штракаат, лигавчиња, ќебиња, чорапи и многу повеќе, сите дизајнирани имајќи го предвид вашето малечко.

Главните карактеристики

Избор на клиент