Кукавица Часовник Кошница За Перење Склоплива Голема Облека Ја Попречува Корпата За Складирање Расадник Со Рачка За Детска Соба Спална Соба Спална Соба Бања
Новак

Кукавица Часовник Кошница За Перење Склоплива Голема Облека Ја Попречува Корпата За Складирање Расадник Со Рачка За Детска

DEN 944.00

Во достапна форма

Оксфордска Ткаенина (100% Полиестерски Влакна) Големина : 12,6 х 11 х 22,7 инчи; Тежина : 1,25 фунти. Може да се користи за складирање на разни играчки, а може да се користи и за привремено чување валкана облека итн. Материјал : Оксфордска Ткаенина (Полиестерски Влакна).Цврстата Оксфордска ткаенина ја прави отпорна на абење и издржлива. Може да се користи како практичен и убав подарок за мајки, девојки и пријатели кои се преселуваат во нова куќа или за децата да ја искористат својата способност да се исчистат. Карактеристики на производот : оваа пречка за перење алишта за складирање во расадник може лесно да се преклопи и складира. Може да се разниша рамно и да се постави таму каде што ви треба кога го користите. Кога треба да го измиете, можете директно да ја земете нараквицата и да ја однесете без да ја поместите облеката. Соодветни Сцени : Оваа корпа за складирање може да се стави во просторијата за перење, бањата и спалната соба за чување валкани алишта; може да се стави и во просторијата за учење за привремено чување книги; може да се стави и кај деца за чување кукли за играчки итн. Топли Совети : машинското перење не е дозволено, се препорачува делумно миење раце. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, нашата услуга за клиенти ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа!. Големина : 12,6 х 11 х 22,7 инчи; Тежина : 1,25 фунти. Материјал : Издржлива И густа Оксфордска ткаенина (100% полиестерски влакна) и поддршка за основата на јп на дното.Карактеристики 1. Дизајн на производот : оваа валкана облека може лесно да се преклопи и складира. Кога го користите, може да се разниша рамно и да се постави таму каде што е потребно. Кога е потребно перење, лесно може да се подигне од нараквицата и да се однесе без поместување на облеката. Соодветна Сцена : Оваа корпа за складирање може да се стави во просторијата за перење, бањата, спалната соба за да се постави валканата облека што е измиена; може да се стави и во просторијата за учење за привремено чување книги; може да се стави и во детската соба за чување играчки кукли и др.

Главните карактеристики

Избор на клиент