Ypinglonk носат за да работите здолништа со моливи за жени еластични предни обвивки со високи половини
Новак

Ypinglonk носат за да работите здолништа со моливи за жени еластични предни обвивки со високи половини

DEN 135.84

Во достапна форма

100% памук Преголеми маици за затворање на жени. Материјали : Полиестер+спандекс, ултра мека истегнување и удобно. Здолниште со молив со постава никогаш не гледајте дури и со темна боја долна облека. Карактеристики : Асиметричен преден дел со скриен патент во задниот дел. Професионално здолниште за жени - Силуета завиткана со колкови ги гушка вашите криви и ве тера да изгледате повеќе женствено и елегантно. Прилики : Совршено за канцеларија, носење да работи, случајно, исто така е одлично за секојдневно носење. Забелешка : Пред нарачката, внимателно прочитајте ја сликата на табелата со левата големина (не табелата со големина).

Главните карактеристики

Избор на клиент