Облека за корпи за перални за перење
Новак

Облека за корпи за перални за перење

DEN 367.84

Во достапна форма

Димензија : 12,6 "(г) x 19" (ч) / 32 x 48 см, поголема од нормалната големина Материјал : 100% ткаенина од памучно платно со водоотпорна постава за обложување PEVA, преклопување за лесно складирање и употреба. Совршен за употреба : Голем капацитет за организирање валкана облека, преносен спречувач за перење, лесна со 2 рачки за лесно носење, затворање на влечење на врвот за спречување прашина. Мулти-функции : корпата за складирање може да помогне во организирање на производи за деца, облека за бебиња, долна облека, чорапи, а исто така и за алишта за облека. Може да се стави насекаде : овој спречувач за перење може да се стави во вашата дневна соба, спална соба, бања, балкон, ходник, детска игра, кујна, секое место што го сакате. Димензија : 12,6 "(г) x 19" (ч) / 32 x 48 см, поголема од нормалната големина. Материјал : 100% ткаенина од памучно платно со водоотпорна постава за обложување PEVA, преклопување за лесно складирање и употреба. Совршен за употреба : Голем капацитет за организирање валкана облека, преносен спречувач за перење, лесна со 2 рачки за лесно носење, затворање на влечење на врвот за спречување прашина. Мулти-функции : корпата за складирање може да помогне во организирање на производи за деца, облека за бебиња, долна облека, чорапи, а исто така и за алишта за облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент