Зенладен пондерирано ќебе деца, бебе ќебе, до мојата внука, бебешки ќебиња за девојчиња, кадифен и прилагодено бебе подароци бебе, девојче, деца, мајка, тато
Новак

Зенладен пондерирано ќебе деца, бебе ќебе, до мојата внука, бебешки ќебиња за девојчиња, кадифен и прилагодено бебе подароци бебе, девојче,

DEN 0.33

Во достапна форма

100% полиестер Производство на мајки и татковци, дедо, баба, внук, внука, пријатели, возрасни, тинејџери, момчиња, момчиња, кучиња, мачки, миленичиња, в Valentубените, Денот на мајката и таткото; Божиќ и нова година. Празници за вас : Ова се уникатни сентиментални подароци за одредени специјални прилики, како што се роденден, годишнина од свадбата, благодарност, дипломирање, Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, итн. Денот на в Valentубените, мајката и таткото, Божиќ. Совршено за внатрешна и надворешна употреба за да се обезбеди последователна топлина во сите сезони, особено за кампување и пикник. Големина на ќебето : ќебе за руно - 30х40 инчи (75 х 100 см) ќебето за руно - 50х60 инчи (125 х 150 см) ќебе за руно - 60х80 инчи (150 х 200 см) гордо направено во САД : Сите наши обичајни рудни и ќебиња на шерпа се ќебиња Рачно изработени на највисоки стандарди за квалитет во фабриката со седиште во САД. Материјал за ќебе со руно : Направено од Premium Suede Polyester Print за прекрасна живост во боја, дури и по миењето. И функционални и декоративни : Совршен за затворено како wallид што виси декорација и употреба на отворено за да се обезбеди последователна топлина во сите сезони, особено за кампување и пикник.

Главните карактеристики

Избор на клиент