Симпатична Корпа За Складирање Играчки Со Еднорог За Деца Кошница За Складирање Играчки За Кучиња Тркалезно Платно Организатор Кошница За Играчки Попречување На ?
Новак

Симпатична Корпа За Складирање Играчки Со Еднорог За Деца Кошница За Складирање Играчки За Кучиња Тркалезно Платно Организатор

DEN 1.67

Во достапна форма

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Организирајте Сѐ : пречката за перење обезбедува привлечно и лесно решение за многу потреби за складирање, како Што Е Складирање Облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање на Домашен Текстил, Складирање Играчки,корпа За Играчки ,кутија за Играчки, детска пречка,корпа за перење, Складирање На Бебешки Производи и Складирање На Производи за Домашни Миленици. Опис на материјалот : надворешното платно, поставата е изработена од бела јп ткаенина, а рачката е изработена од дебело памучно јаже.Периферно печатење (фиксирано црно на дното, фиксирано бело на поставата). Опис на големината : Дијаметар 50,8*Висина 35,56 см (20*14ин). Лесен за употреба и Перење : попречувачот за перење усвои склопувачки дизајн, опремен со рачки . Тој е лесен и пренослив за користење, складирање и удобно движење.Машинското перење не е дозволено, се препорачува миење раце. Одлична Услуга : ние нудиме одлична услуга за клиентите.Ако имате било каков проблем со нашите производи ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе го реши за вас во рок од 24 часа. Организирајте Сѐ : пречката за перење обезбедува привлечно и лесно решение за многу потреби за складирање, како Што Е Складирање Облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање на Домашен Текстил, Складирање Играчки,корпа За Играчки ,кутија за Играчки, детска пречка,корпа за перење, Складирање На Бебешки Производи и Складирање На Производи за Домашни Миленици.

Главните карактеристики

Избор на клиент