RW-85 Креативни Самовила Девојка Ѕид Налепници 3D Цвеќиња Самовила Пеперутка Ѕид Налепници НАПРАВИ Сам Отстранлив Шарени Цветни Принцеза Танцување Птица Кафез Ѕид Д?
Новак

RW-85 Креативни Самовила Девојка Ѕид Налепници 3D Цвеќиња Самовила Пеперутка Ѕид Налепници НАПРАВИ Сам Отстранлив Шарени Цветни Принцеза

DEN 143.84

Во достапна форма

●Премиум Материјал Е Изработен од висококвалитетен еколошки винил материјал, нетоксичен, еколошки и водоотпорен Лесно се нанесува и отстранува без да остави остатоци или да го оштети ѕидот. Пакет, вклучувајќи 2 парче листови, секоја големина на листови : 12 х 36 инчи / 30 х 90см. ●Романтична Декорација На Цвеќиња Од Бајки} акварел цвет бајка девојка ѕид Налепници претставува оригинален почеток на уметноста дизајн, што го прави бајка девојка ѕид налепници стане совршено уметничко дело и носи топло уживање. Девојки, цвеќиња, пеперутки, романтична топлина, нека животот биде брилијантен како цвет со мирис на природата што може да додаде прекрасна глетка во вашиот простор. Светлиот тон и силнатабојка, совршено украсете го вашиот дом и изразете се. ●Лесен За Употреба Нашите шарени налепници за цветни дрвја се сечат на неколку фрагменти, мора да бидете трпеливи ДА НАПРАВИТЕ САМИ,има толку многу парчиња и мора да ги залепите една по една, Самостојни Ѕидни Налепници, инсталирајте го сами . ќе ви требаат неколку часа. Само излупете и залепете, не се потребни алатки.Еднократно, репозиционирачко, отстранливо и не остануваат остатоци. Ова е исклучително лесно да се направи и може да се направи со едно лице, но се препорачуваат две лица. ●Широка Примена●налепниците За Романтични цвеќиња за пеперутки се совршени за украси на домот. Тие можат да се користат во детска спална соба, расадник, игротека, дневна соба, канцеларија, дом, тв позадина и многу повеќе. Живописни пеперутки, романтични цвеќиња и прекрасни самовили се многу атмосферски и ја покажуваат вашата уникатна визија. Ѕидните налепници се погодни за секој дизајн. Изгледа апсолутно божествено. Боите и цвеќињата изгледаат природно и можат да додадат живописна глетка во вашата соба. Ќе ви се допадне кога ќе заврши. ●Совршен Подарок}Убава позадина за пеперутка од самовила од цвеќиња може да се користи како подароци за роденден на децата, украси за забави, подароци за забави, подароци за празници и Божиќни подароци. Може да го користат и вашите деца, пријатели, цимери или членови на семејството. Исклучителниот и посебен дизајн ја прави вашата соба уникатна. Тоа ќе донесе неверојатен допир во внатрешната декорација на вашиот дом. Нашите декоративни ѕидни налепници се секогаш вашиот идеален избор за подарок. Романтични Цвеќиња Бајка Девојки И Пеперутка Ѕид Налепници се задолжителни за соби за девојки и вашите деца ќе го сакам!Спецификација : Материјал : Винил Боја : Шарени Пакет : Вклучувајќи 2 парче листови Секоја Големина На Лист : 12 инчи х 36 инчи/ 30 х 90см карактеристики : 1.Лесен за нанесување, отстранлив, издржлив, отпорност на притисок, отпорност на удари, waterproof.

Главните карактеристики

Избор на клиент