Црна мачка за складирање на покривот, склопување на корпа за складирање на играчки, коцка за перење алишта, водоотпорна расадник ја спречува рачките за деца играчк?
Новак

Црна мачка за складирање на покривот, склопување на корпа за складирање на играчки, коцка за перење алишта, водоотпорна расадник ја спречува рачките

DEN 0.67

Во достапна форма

*【Голема големина и декоративно】 : Нашата големина на корпа за играчки е : 13x13x13 инчи, корпата за складирање со голема големина може да има многу видови на предмети, играчки, облека, книги, итн Убави отпечатоци од секоја страна и на дното ги прават одлични парчиња декор за твојот дом. *【Премиум водоотпорен материјал】 : Оваа корпа за играчки е изработена од 100% полиестер, ткаенината е изработена од сјајна фудбалска решетка Оксфорд крпа, ткаенината текстура е сјајна, водоотпорна и лесна за бришење чиста. Еџот има засилено шиење, што не е лесно да се солзи, деформира, силен и отпорен на абење и издржлив. *【Цврст структури и преклопување】 : Преклопна корпа за играчки има вградена поддршка за стаклени влакна и не е лесна за деформација. Рачките од обете страни да бидат преносни, лесни за носење и лесни за обесени. Целиот усвојува специјален дизајн на преклопување, кој може лесно да се склопи и чува кога не е во употреба, заштеда на простор. *【Погодно за секоја пригода】 : Мултифункционалната корпа за играчки може да се користи за чување играчки, облека, предмети за бебиња, книги, итн. Може да се користи и за организирање и складирање на лични предмети, предмети за домаќинства, материјали за домашни миленици. Совршен за алишта за перење, детска соба, бања, кујна, училиште, канцеларија, дом и на кое било место на кое му треба складирање. *【Лесно за чистење и одлична услуга】 : Оваа корпа за играчки е изработена од сјајна фудбалска мрежа Оксфорд, која е водоотпорна и лесна за чистење, само избришете ја со влажна крпа или крпа. Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти производи со највисок квалитет и услуги, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не!. *【Голема големина и декоративно】 : Нашата големина на корпа за играчки е : 13x13x13 инчи, корпата за складирање со голема големина може да има многу видови на предмети, играчки, облека, книги, итн. Убави отпечатоци од секоја страна и на дното ги прават одлични парчиња декор за твојот дом. *【Премиум водоотпорен материјал】 : Оваа корпа за играчки е изработена од 100% полиестер, ткаенината е изработена од сјајна фудбалска решетка Оксфорд крпа, ткаенината текстура е сјајна, водоотпорна и лесна за бришење чиста. Еџот има засилено шиење, што не е лесно да се солзи, деформира, силен и отпорен на абење и издржлив. *【Цврст структури и преклопување】 : Преклопна корпа за играчки има вградена поддршка за стаклени влакна и не е лесна за деформација. Рачките од обете страни да бидат преносни, лесни за носење и лесни за обесени. Целиот усвојува специјален дизајн на преклопување, кој може лесно да се склопи и чува кога не е во употреба, заштеда на простор. *【Погодно за секоја пригода】 : Мултифункционалната корпа за играчки може да се користи за чување играчки, облека, предмети за бебиња, книги, итн. Може да се користи и за организирање и складирање на лични предмети, предмети за домаќинства, материјали за домашни миленици. Совршен за алишта за перење, детска соба, бања, кујна, училиште, канцеларија, дом и на кое било место на кое му треба складирање. *【Лесно за чистење и одлична услуга】 : Оваа корпа за играчки е изработена од сјајна фудбалска мрежа Оксфорд, која е водоотпорна и лесна за чистење, само избришете ја со влажна крпа или крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент