Бебе ќебе/шал од „Африканка“
Новак

Бебе ќебе/шал од „Африканка“

DEN 2.33

Во достапна форма

Памук Супер меко бебе ќебе / шал. Двоен слоевит 100% памук. Големина : 74см x 74см. Печатено на предната страна со уникатен дизајн. Супер меко бебе ќебе / шал. Двоен слоевит 100% памук. Големина : 74см x 74см. Печатено на предната страна со уникатен дизајн. Идеален подарок за бебиња и мали деца, ова двојно слоевито 100% памучно ќебе е супер меко и пријатно; Одлично за влечење во. Околу 74 см квадратни, може да се користи во колиби, колички, колички и автомобили - утешен придружник за патувања за вашето малечко. Секое ќебе се печати на предната горната лева четвртина со уникатен дизајн и сите наши ќебиња се машини што се перат. Големина : Ширина : 74cmheight : 74cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент