Кишу Бебе Инди девојче Подарок Подарок - Gos Gots Organic Infinity Bib Set со Swaddle и Paci ќебе
Новак

Кишу Бебе Инди девојче Подарок Подарок - Gos Gots Organic Infinity Bib Set со Swaddle и Paci ќебе

DEN 127.84

Во достапна форма

Муслин Затворање на привремено. Мулти-употреба органски муслин, исто така, може да се користи како безбедносно ќебе, примање ќебе, капакот на носачот за бебиња, капакот на шетачи, заштитник на сонцето, капакот на седиштето на автомобилот, ќебето за пикник, подлогата за менување, крпа, крпа за бања, капакот на медицинска сестра, шал, шал, шал, шал, шал, шал, шал, шал, шал, шал , и повеќе!. Направено од големината на ќебето Fairtrade Paci е 15 инчи x 15 инчи. Мулти-употреба органски муслин, исто така, може да се користи како безбедносно ќебе, примање ќебе, капакот на носачот за бебиња, капакот на шетачи, заштитник на сонцето, капакот на седиштето на автомобилот, ќебето за пикник, подлогата за менување, крпа, крпа за бања, капакот на медицинска сестра, шал, шал, шал, шал, шал, шал, шал, шал, шал, шал , и повеќе!. Направено од Fairtrade & Gots Certified, Sanforized (пред-shrank), премиум „без крцкање“ 100% органски памук муслин што е мека мека против чувствителната кожа на вашето бебе (лиценца за Готс бр. Доверлив бренд, дизајниран од родители - од 2015 година, Кишу Бебе ги воодушевува новите родители со иновативни додатоци за бебето на Муслин - развиен во ЛА од тим за маж и жена, кои знаат што им е потребно на новите родители врз основа на сопственото искуство како родители, како и на широко потрошувач Истражување.

Главните карактеристики

Избор на клиент