Детски Ѕидни Налепници Цвеќиња Декор За Ѕид На Прозорец Самостојни Налепници За Ноќта На Вештерките Налепница За Отпечатоци Од Крв Налепница За Домашен Ѕид Украси
Новак

Детски Ѕидни Налепници Цвеќиња Декор За Ѕид На Прозорец Самостојни Налепници За Ноќта На Вештерките Налепница За Отпечатоци

DEN 1.33

Во достапна форма

Спецификација : Големина : околу 35х25см. Ако Резултатот Е Задоволителен За Вас, Цврсто Држете Се До Површината Притискајќи Ги Воздушните Меури Нанадвор. Нашиот Производ Е Издржлив И Убав .Можете Да Ги Декорирате Сите Места Што Сакате Да Ги Декорирате. Заслужуваш Да Го Имаш. Ако Има Меурчиња, Земете Игла За Да Ги Досадувате. Голем Ѕид Налепници Дете Девојка Ѕид Налепници Крава Ѕид Налепници Ѕид Налепници Украси За Дневна Соба Точка Ѕид Налепници Винил Налепници За Туш Налепници Во Училница Ѕид Ѕид Налепници За Девојки Спална Соба Тинејџер. Детски Ѕидни Налепници Цвеќиња Декор За Ѕидни Прозорци Самостојни Налепници За Ноќта На Вештерките Налепници За Отпечатоци Од Крв Налепница За Домашен Ѕид Украси На Подот Во Дневната Соба Слон Спецификација : Лесно се нанесува, претходно исечете само излупете и залепете, за неколку секунди без оштетување; Вашата Боја 1 Поставете Ѕидни Налепници Ако резултатот е задоволителен за вас, цврсто залепете се на површината притискајќи ги воздушните меури нанадвор.Материјал : ПВЦПЕРФЕКТ САМ производ. Мода и специјален дизајн. Лесно за нанесување.Исчистете ја мазната површина пред да ја залепите.Големина : околу 35х25см висококвалитетен материјал, сигурен, моден и симпатичен.

Главните карактеристики

Избор на клиент