Воините Носат Розова Налепница Од Винил Ѕид Розова Лента Ѕидни Налепници Се Борат Против Свеста За Ракот Налепница Воин Декоративни Налепници За Ѕид Расадник Ѕид ?
Новак

Воините Носат Розова Налепница Од Винил Ѕид Розова Лента Ѕидни Налепници Се Борат Против Свеста За Ракот Налепница Воин Декоративни Налепници

DEN 1280.00

Во достапна форма

Материјал : Висококвалитетна винил налепница Еколошки материјали немаат посебен мирис. Големина : Налепници не подолго од 24 инчи (60 см) на најдолгата страна. Упатство за употреба : ве Молиме избришете ја прашината на површината на ѕидот пред употреба, тоа ќе помогне да се држи. Ако сакате да го откинете, дувајте го на ѕидната налепница со фен за коса неколку секунди, а потоа можете да го откинете. Повторна употреба не се препорачува. Прилика : налепницата е погодна за секој рамен ѕид. Може да се користи како декорација на ѕид, врата и прозорец во дневната соба, спалната соба, гаражата, кујната, просторијата за перење. Може да се користи и како декорација во канцеларии, училници, ресторани, трговски центри и други места. Услуга : Поддршка за прилагодување и трговија на големо. Ако имате прилагодени потреби, ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа по поставувањето на нарачката. Сите други прашања ве молиме контактирајте ме директно. `+Опис На големината】 најдолгата страна на налепницата е 60 см, а другата страна е пропорционално намалена. Поддржете прилагодување на други големини, контактирајте ме. Визуелниот ефект на сликата на производот може да биде малку поинаков од вистинската големина на налепницата. Ве молиме купете според потребната вистинска големина.Паста Совети】 ве Молиме избришете го ѕидот чист пред употреба и проверете дали ѕидот е рамен.

Главните карактеристики

Избор на клиент