Контејнери за складирање Doitool десктоп накит фиока за шминка организатор на држач за обетки штанд козметички сад за складирање за домашно девојче, организатор на би
Новак

Контејнери за складирање Doitool десктоп накит фиока за шминка организатор на држач за обетки штанд козметички сад за складирање за

DEN 172.00

Во достапна форма

Кутија за складирање на шминка за десктоп може да складира многу кармини, лак за нокти, памук за памук и така натаму, практично и удобно Цврста структура на козметичкиот сад, не е лесен за пробивање. Компактен и лесен, слободен за движење и заштеда на простор. Кутија за шминка за countertop за отпорност на абење и долготрајна употреба. Носење и отпорност на гребење. Држачот за складирање на шминка ги задоволува вашите дневни потреби за живот, може да помогне да се одржат козметиката и работната површина во ред. Случај за облекување на шминка за табели вистинската големина совршена за држење на кармин и лак за нокти и организирање на вашата маса за облекување. Кутија за складирање на шминка за десктоп може да складира многу кармини, лак за нокти, памук за памук и така натаму, практично и удобно. Цврста структура на козметичкиот сад, не е лесен за пробивање. Компактен и лесен, слободен за движење и заштеда на простор. Кутија за шминка за countertop за отпорност на абење и долготрајна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент