Абофан Американски војник на оревчери 25 см Традиционална дрвена оревница фигура кукла куклена играчка Ден на денот на оревчеста фигура за 4 -ти јули Национален ден
Новак

Абофан Американски војник на оревчери 25 см Традиционална дрвена оревница фигура кукла куклена играчка Ден на денот на оревчеста фигура

DEN 2.00

Во достапна форма

Оваа ставка е дрвена играчка за кукли од оревче, која е направена од врвен материјал од дрво, издржлив и практичен за долгорочна употреба Оревокршач на знамето на САД. Дизајниран со класичен форма на војник со сликарство на Божиќни елементи, одличен избор за подароци за деца во роденден, Божиќ и многу повеќе. Американско знаме оревокршач. Дизајниран со класична форма на војникот со убава боја и фино изработка. Дрвена американска оревница. Декор на вашите домови со овие прекрасни украси. Патриотски оревчекер. Одличен избор за подароци за деца во роденден, Божиќ и многу повеќе. 4 -ти јули Оревокршач. Оваа ставка е дрвена играчка за кукли од оревче, која е направена од врвен материјал од дрво, издржлив и практичен за долгорочна употреба. Оревокршач на знамето на САД. Дизајниран со класичен форма на војник со сликарство на Божиќни елементи, одличен избор за подароци за деца во роденден, Божиќ и многу повеќе. Американско знаме оревокршач. Дизајниран со класична форма на војникот со убава боја и фино изработка.

Главните карактеристики

Избор на клиент