ПРЕДИЗУМ Божиќен Декор Лажно Снежно Ќебе Вештачко Снежно Ќебе Празнично Украсување Снежен Реквизит За Божиќно Село Божиќна Елка Зимска Забава Снежни Украси Бели ?
Новак

ПРЕДИЗУМ Божиќен Декор Лажно Снежно Ќебе Вештачко Снежно Ќебе Празнично Украсување Снежен Реквизит За Божиќно Село Божиќна Елка

DEN 133.44

Во достапна форма

Лажно Внатрешно Снежно Ќебе-Користете го лажниот снег за да создадете зимска атмосфера, ќе ви донесе среќен Божиќ Вештачки Снег За Занаети-Создадете фантастичен изглед На Вашиот божиќен или друг празничен дисплеј со вештачкиот снег. Божиќна Снежна Покривка-Изработена од и издржлив материјал, многу е безбедна за употреба за вас. Декорација на новогодишна Елка - исто така може да биде добар фото реквизит за да направите некои незаборавни слики. Божиќни Селски Додатоци-Прекрасен вештачки бел снег за потребите На божиќната сцена, создавајќи живописна снежна сцена. Опис направен од материјали, многу е безбеден за употреба. Прекрасен бел вештачки снег за сите ваши потреби За божиќна декорација. Создадете сонлив поглед На Вашиот Божиќ со вештачки снег. Исто така, може да биде одличен реквизит за фотографии за да направите неколку незаборавни фотографии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Bestoyard Christmas Decood
Новак
Bestoyard Christmas Decood
Во достапна форма
DEN 136.16
Вреднување на стоката: