Нашиот топол Божиќен Календар За Доаѓање За Деца, 2022 24 Дена Почувствував Божиќно Дрво Одбројување Календар Флип Шема И Број За Домашни Празнични Божиќни Украси
Новак

Нашиот топол Божиќен Календар За Доаѓање За Деца, 2022 24 Дена Почувствував Божиќно Дрво Одбројување Календар Флип Шема И Број За Домашни

DEN 0.33

Во достапна форма

✪ ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 37" x 28 "DIY felt treed advent со 24 x џебови(3,3 инчи) и 24 парчиња 3,3" дијаметар На Картичката Со Филц За Случајно Движење, Зголемете ја тешкотијата на играта, Совршена За Семејното Божиќно одбројување и уживајте во забавата со некој што го сакате ✪ СМЕШНА ИГРА : 3 видови на начин на игра (ве молиме проверете Го Описот На Производот), Погоден за повеќето возрасти, играна со семејството, ставете случајна белешка во џебот, напишете некои изненадувања за некого, како што е прегратка на мојот сопруг, Однесете ги децата во забавниот парк, сите видови изненадувања. Тоа не е само бонбони, мали подароци. ✪ НОВ ДИЗАЈН : Реверзибилна Картичка, Датум 1-24 Божиќ одбројувањето со 24 различни божиќ модели карактери на друга страна. Шарени слики вклучуваат Божиќен чорап, снегулка,бонбони, ѕвона, итн Лесно се закачува со црвеното јаже, висат на ѕидот откако ќе врзете јазол.

Главните карактеристики

Избор на клиент