Божиќни чорапи Подароци за торбички за подароци мали слатки детски бонбони торби цртани модели чорапи торбички за подароци xmas дрво виси декорација
Новак

Божиќни чорапи Подароци за торбички за подароци мали слатки детски бонбони торби цртани модели чорапи торбички за подароци xmas

DEN 1307.20

Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет Декорации што висат на новогодишна елка - Тие се добар додаток на новогодишната елка, тие не само што можат да ја облекуваат новогодишната елка, да ја зголемат празничната атмосфера, туку и да донесат среќа и среќа на семејството. Виси персонализиран украс на вашата елка или испраќање до семејства и пријатели како подарок за празници, тоа ќе биде совршен начин да се создадат трајни, ovingубовни спомени. Симпатична декорација за празници : Додадете празничен допир/ на вашиот декор за одмор со овие божиќни украси. Може да ги ставите над маса, полица, камин, обесете ги на новогодишна елка, wallид. Совршен додаток на вашите украси за одмор. Добар креатор на Божиќна атмосфера - можете да ги ставите овие Божиќни дрвени висечки украси на елката, на wallидот, на вратата или во близина на прозорецот; Тие можат да додадат Божиќна атмосфера во вашиот дом; Можете исто така да ги користите како свадбени украси, играчки за правење забавни атмосфери или играчки за забава.

Главните карактеристики

Избор на клиент