Санта Бигфут Сасквач Верувај Месечина Елка Здолниште Црвена Тркалезна Елка Здолниште Со Раб Со Реси За Внатрешни Украси На Надворешниот Двор
Новак

Санта Бигфут Сасквач Верувај Месечина Елка Здолниште Црвена Тркалезна Елка Здолниште Со Раб Со Реси За Внатрешни Украси На Надворешниот

DEN 3.00

Во достапна форма

Вештачка Крпа Од Микрофибер Произведено во САД Или Увезено. Вештачка Крпа Од Микрофибер. Изработен од меки и удобни ткаенини, тој е опкружен со круг од бела тасел чипка, која е деликатна и убава. Ова Здолниште За Новогодишна елка може рачно да се пере или да се пере во машина, без белило, без долго натопување. Ова Здолниште За Новогодишна елка е лесно за употреба и има вратоврска на отворот за лесно прицврстување на дното на дрвото, идеално како сцена за Божиќ, Ноќта на Вештерките, Велигден, празнични забави, корпоративни прослави, семејни собири, сценски претстави. Ткаенината на ова Здолниште За Новогодишна елка има одлично чувство, не бледне лесно и е издржлива. Без разлика каде е поставен, може да додаде во празничната атмосфера На Божиќ. Стилските и шик дезени исто така можат да ја покажат вашата личност и вкус и Да го направат Вашиот Божиќ да изгледа поиновативно.

Главните карактеристики

Избор на клиент