Зеленило на есенски дрвја на студенти, прекрасни сончеви зраци кои ekиркаат хоризонт, дизајн од Johnон Гаврилис
Новак

Зеленило на есенски дрвја на студенти, прекрасни сончеви зраци кои ekиркаат хоризонт, дизајн од Johnон Гаврилис

DEN 784.80

Во достапна форма

Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметнички дела се однесуваат на : стебло на дрво; Дрво; Растенија ;. Дизајн од Johnон Гаврилис. Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметнички дела се однесуваат на : стебло на дрво; Дрво; Растенија ;. Дизајн од Johnон Гаврилис. Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент