Зеродеко 20 парчиња пена ingингл bellвонче, Божиќни sвона DIY занаетчиски материјали за бело пена за моделирање на топката со бела пена за моделирање на топки Божиќни дрв
Новак

Зеродеко 20 парчиња пена ingингл bellвонче, Божиќни sвона DIY занаетчиски материјали за бело пена за моделирање на топката со бела пена за

DEN 3.33

Во достапна форма

Божиќни пена sвона : Оваа топка од пена е дизајнирана во форма на џингл bellвонче, класичен Божиќен елемент, идеален за DIY уникатни Божиќни украси за bellвонче, додавајќи идеален декоративен ефект и атмосфера на вашата празнична забава И издржливо : изработено од материјали од пена ,,, безбедни, издржливи, не лесни за носење и деформирање, и може да се постојано долго време. DIY занаетчиски материјали : Можете да користите некои украси за украсување на овој модел на bellвонче, како што се панделки, sequins, свилени цвеќиња, боја на боја, користете ја вашата имагинација за да создадете свои додатоци за bellвона и Божиќ. Квалитет и услуга : Ние секогаш инсистираме да ви обезбедиме производи и задоволителна услуга по продажбата. Ако има проблем со производот што сте го купиле, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент