Гроздобер стил Детроит Рок маичка Печ 8 см - значка - закрпи - 70 -ти - 80 -ти - капа - капа - диџеј - хип хоп - Апликација
Новак

Гроздобер стил Детроит Рок маичка Печ 8 см - значка - закрпи - 70 -ти - 80 -ти - капа - капа - диџеј - хип хоп - Апликација

DEN 1284.80

Во достапна форма

Извонредно американски дизајниран и 100% извезени од паметни-лепени Еден од најголемите и најдобрите добавувачи на лепенки! Ние правиме сопствени закрпи!. Ironелезо на (сите закрпи можат да се зашијат и за долготрајна јачина и издржливост). Тема за најдобар квалитет. (8 см) (3,2 инчи). Извонредно американски дизајниран и 100% извезени од паметни-лепени. Еден од најголемите и најдобрите добавувачи на лепенки! Ние правиме сопствени закрпи!. Ironелезо на (сите закрпи можат да се зашијат и за долготрајна јачина и издржливост). Тема за најдобар квалитет. (8 см) (3,2 инчи). Детроит карпи !! Американски дизајниран.

Главните карактеристики

Избор на клиент