Batino 1box 100pcs Кристал цветни букети иглички дијаманти за глава за декорација на венчаници за венчаници, цвеќиња, виолетова боја, виолетова
Новак

Batino 1box 100pcs Кристал цветни букети иглички дијаманти за глава за декорација на венчаници за венчаници, цвеќиња, виолетова

DEN 111.84

Во достапна форма

Големина : 8*50 бисерни игла повеќебојни мешани пакувања 1 кутија од 100 парчиња Опсег на примена : свадбени украси и месарници, црковни забави, Центар за цвет на свадбени роденден, центар за декорација на цвеќиња, центар за производство на облека, рачно изработена, итн. , силен и издржлив. Лесен за употреба : мазни и нежни иглички. Спакувано е во пластична кутија, што е погодно да се стави и извади. Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и услуги. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не. Големина : 8*50мм Боја : Транспарентна виолетова.

Главните карактеристики

Избор на клиент