Олфа 60мм Волфрам Алатка за челични ротациони лопати, сет од 5 [Јапонија увоз]
Новак

Олфа 60мм Волфрам Алатка за челични ротациони лопати, сет од 5 [Јапонија увоз]

DEN 1.33

Во достапна форма

Сечење низ 8 слоја ткаенина одеднаш Направено од висококвалитетен челик алатка за волфрам. Вклучува пластично куќиште за складирање/отстранување на сечилото. Компанијата Олфа е јапонски сигурен производител. Направено во Јапонија. Сечење низ 8 слоја ткаенина одеднаш. Направено од висококвалитетен челик алатка за волфрам. Вклучува пластично куќиште за складирање/отстранување на сечилото. Компанијата Олфа е јапонски сигурен производител. Направено во Јапонија. Најголемото ротирачко сечило на Олфа е дизајнирано за повеќе тешки проекти. Сечилото, изработено од челик со алатка од волфрам, сече до осум слоеви ткаенина истовремено. Ова сечило е супер остра, надвор од пакетот и останува на тој начин подолго, благодарение на неговата висококвалитетна конструкција. Сечилата доаѓаат во удобен сад за пластично складирање, кој исто така може да се користи како случај за безбедно отстранување.

Главните карактеристики

Избор на клиент