Зикбб шамија брош клип -клип шамии токи за жени брошеви бијоутерии свадбени накит додатоци за облека
Новак

Зикбб шамија брош клип -клип шамии токи за жени брошеви бијоутерии свадбени накит додатоци за облека

DEN 1.33

Во достапна форма

Материјал : Клиповите на кошулата се изработени од легура на цинк, што е издржливо за употреба Исто така убава и модерна. Едноставен класичен прстен за шал, додадете разновидност на вашите марами и кошули. Мазна површина што нема абразија или гребнатини на марами и облека. Прстенот на шал е лесен за употреба и ви овозможува да ја лизгате шамијата преку горниот дел, а потоа преку дното, овозможувајќи ви да создадете поинаков изглед со шал, кошула, здолниште, итн. Елегантниот клип за шамија е прекрасен додаток за облека за Friendsенски пријатели, loversубовници и членови на семејството, може да се користи како токалка со салфетка за да ја покаже вашата елеганција и убавина. Материјал : Клиповите на кошулата се изработени од легура на цинк, што е издржливо за употреба. Исто така убав и модерен. Сличен класичен прстен за шал, додадете разновидност на вашите шалови и маички кошули. СОВЕТНА ПОВРШИНА која нема абразија или гребнатини на марами и облека. Преку дното, дозволувајќи ви да создадете поинаков изглед со шал, кошула, здолниште, итн. Елегантниот клип за шал е прекрасен додаток за облека за женски пријатели, loversубовници и членови на семејството, може да се користи како брава од салфетка за да ја покажете вашата Елеганција и убавина.

Главните карактеристики

Избор на клиент