Замена за единствениот лесен ден беше вчера извезени закрпи Тактички морал Апликација за прицврстување на прицврстувачи на кука и јамка за лепенка 2 парчиња
Новак

Замена за единствениот лесен ден беше вчера извезени закрпи Тактички морал Апликација за прицврстување на прицврстувачи на кука

DEN 159.52

Во достапна форма

Поддршка за компатибилна кука за приврзаност кон тактички капи и опрема Лентата за јамка доаѓа бесплатно. Големина : 3 инчи ширина до 2 инчи висока. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. Совршено за DIY јакни, додаток за облека, елеци, фармерки, јакна, елеци, капи, капачиња, торби, ранци, грб, униформа, работна кошула, палто, облека, активности на отворено. Пакет : 2 компјутери компатибилни куки и јамка. Единствениот лесен ден беше вчера. Поддршка за компатибилна кука за приврзаност кон тактички капи и опрема. Лентата за јамка доаѓа бесплатно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мадеира бр.
Новак
Мадеира бр.
Во достапна форма
DEN 79.52
Вреднување на стоката: