Кутија За Држач За бобини - 66 Парчиња Организатор За Складирање На Конец Компатибилен Со Брат/За Пејач/За Јаном/За Вавилок/За Машина За Шиење Јуки И Везови
Новак

Кутија За Држач За бобини - 66 Парчиња Организатор За Складирање На Конец Компатибилен Со Брат/За Пејач/За Јаном/За Вавилок/За Машина

DEN 3.00

Во достапна форма

Случај на бобина со 66 Слотови : држачот за Бобина има голем капацитет, со 66 слотови со иста големина, држачот за конец може да собере 66 бобини Големина на жлебот : 0,8*0,5 инчи, организатор на конец за шиење погоден повеќето брендови на обредна бобина, организатор на кутија за шиење компатибилен со Брат/ За Јаном/ За Бабилок/ За Пејач/ ЗА ШЕСТКЈЗМЛ/ За Smat H/ За Sew Note/ За Кенмор/ За машина за шиење Бернина. Бобина кутија за складирање доволно за да ги задоволи вашите дневни потреби. (Само бобина организатор случај). Држач за бобина за тврдо Шиење : организатор за шиење бобина изработен од силна и тешка пластика, поотпорен и поотпорен од акрилик. Држачот за калем има добра отпорност на вода и отпорност на прашина и ги штити вашите бобини за везење од какво било оштетување. Кутија За Складирање на бобина со Отстранлива Внатрешна Поддршка НА ЕВА : внатрешната поддршка на држачот за калем за навој е изработена од материјал ЕВА, кој е посилен од обичниот сунѓер. Покрај тоа, не е лесно да се деформира, што ефикасно го продолжува работниот век на организаторот на конец за везење, што го прави поудобно за употреба. Бобина кутија со одвојлива внатрешна поддршка, погодно е да складирате други поими и материјали за шиење по потреба. Еден држач за калем за шиење може да ви помогне да решите повеќе проблеми. Бобина Организира Случај Лесен За Употреба : држачот за пластична бобина има голема транспарентност, јасно можете да ја разберете состојбата на бобините за конец за везење при складирање на конец за шиење кога не се отвора, што е попогодно за употреба. Издржливиот баклер на кутијата за шиење ви овозможува лесно да го отворите организаторот за шиење на бобина. Носител На Организатор За Шиење Бобини Погодно За Носење : Надворешна големина : 8. Куќиштето за носење намотка со бобина може лесно да се стави во вашиот ранец или џеб за да се намали притисокот при патување. Компактниот облик на пластична кутија за организатор на машински бобини не се чувствува тежок дури и ако се држи рачно. Обично, кутијата за калеми за бобини може да се стави на вашата работна маса како кутија за алатки.

Главните карактеристики

Избор на клиент