Ксијахиум База На Усни Гел Дуду Млеко Усна Глазура Симпатична Боја На Усните Светлина И Трајна Шминка Во Боја Не Бледнеат Усна Сјај База 200мл
Новак

Ксијахиум База На Усни Гел Дуду Млеко Усна Глазура Симпатична Боја На Усните Светлина И Трајна Шминка Во Боја Не Бледнеат Усна Сјај База 200мл

DEN 135.84

Во достапна форма

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден. Исклучителни Подароци : Овој Кармин Со Симпатичен Изглед И Пакување Е Најдобриот Избор Како Убав Подарок За Вас И Вашите Пријатели. Карминот Не Содржи Никакви Хемикалии , Кои Се, Трајни И Шармантни, Можат Да Ви Помогнат Да Бидете Поубави. Долготрајни Водоотпорни, Бидете Сигурни Дека Ќе Го Носите Долго Време. Сочинуваат Усните Лесно, Погоден За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Летна Забава Со Пријателите. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење.Одлично За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Основен Гел За усни Дуду Млечна Глазура За Усни Симпатична Боја На Усните Светла И Трајна Шминка Во Боја Не Бледнее Основа за Сјај за Усни 200млдуду Млечна Глазура За Усни Симпатична Боја На Усните Светлината И Трајната Шминка Во Боја Не Бледнеат Материјал : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Главните карактеристики

Избор на клиент