МЕКА Крема ЗА Мека ПАВЛАКА Течно Руменило, Течна Нијанса На Кожата За Образите, Очите И Усните, Долготрајна, Водоотпорна, Отпорна На Дамки, Светла Природна Кожа Крем
Новак

МЕКА Крема ЗА Мека ПАВЛАКА Течно Руменило, Течна Нијанса На Кожата За Образите, Очите И Усните, Долготрајна, Водоотпорна, Отпорна

DEN 111.84

Во достапна форма

●Функционална Формула За Крем За Гел●Мекото течно руменило е лесно поради неговите состојки погодни за кожата Кремастата кадифена текстура ви дава непречено чувство кога се шминкате. Течната нијанса може да се користи за вашиот образ,очите, усната. Останете глам цел ден предизвика кремасто течно руменило е водоотпорно, отпорно на пот и долготрајно. Што Ќе Добиете?4-те бои на течно руменило се обезбедени за ваш избор, погодни за различни сцени за шминкање, создавајќи сладок/секси/нежен/жив стил на шминка. Течното руменило со голем волумен е доволно за вашата дневна шминка, патување, дури и секоја посебна пригода, како датум, забава и изведба. ●Уникатен Дизајн●меката глава за собирање е мазна и пријателска за кожата. Рендерирањето во боја на течно руменило е погодно за почетници, аматери и професионалци. Не грижете се за премногу течност и премногу светла боја. €Лесно За Нанесување●Превртете го шишето и протресете го малку пред употреба, тогаш главата на четката ќе се натопи во течно руменило и ќе земе умерено руменило. Нанесете малку кремасто руменило на лицето, очите или усната, а потоа користете четка или прстите за рамномерно ширење. Ова течно руменило нанесете без напор и совршено се вклопува на вашата кожа. ①Совршен Подарок 4 Стил лесното течно руменило е доволно за девојчиња и жени дневна потреба за шминка.

Главните карактеристики

Избор на клиент