Направете Свој Сјај За Усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Пристигнување Боја Полн Сјај За Усни Убава Розова 2мл Сјај За У
Новак

Направете Свој Сјај За Усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Пристигнување Боја Полн Сјај

DEN 0.33

Во достапна форма

Вегански И -, Нема Тестирање На Животни Ние Нудиме Производи Со Најдобар Квалитет По Најдобри Цени. Ако Имате Какви Било Прашања Или Не Сте Целосно Задоволни. Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас И Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа. Ние Ќе Ви Го Донесеме Најдоброто Искуство И Најголемото Задоволство. Направете Ги Вашите Усни Супер Привлечни И Бакнувачки Со Користење На Нашата Разновидност На Сјаеви За Усни. Мирисот Е Апсолутно Хипнотизирачки И Вкусен Што Ги Прави Вашите Усни Попривлечни. Рендерирање Со Висока Боја : Овој Кармин Има Различни Природни Бои, Покажувајќи Сјајна Боја. Комбинира Неспоредливо Чувство И Супериорна Удобност За Да Обезбеди Целосно Заситена Покриеност Во Само Едно Поминување. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Затемнет Сјај За Усни : Инстант Сјај Со Боја Благодарение На Овој Прекрасен Затемнет Сјај За Усни. Направете Свој Сјај За Усни Кадифена Течна Козметика За Кармин Класична Водоотпорна Долготрајна Мека Боја На Пристигнување Полн Сјај За Усни Убава Розова 2мл Сјај За Усни Органски Кадифен Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мека Боја На Пристигнување Полн Сјај За Усни Прекрасен Розов 2мл Материјал : АБС Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекција на Бик
Новак
Колекција на Бик
Во достапна форма
DEN 208.00
Вреднување на стоката: