Мет Убавина Шминка Негување Сјај За Усни Кадифено Навлажнувачки Долготрајно Не Е Лесно Да Се Избледи Нелеплив Пренослив Кармин
Новак

Мет Убавина Шминка Негување Сјај За Усни Кадифено Навлажнувачки Долготрајно Не Е Лесно Да Се Избледи Нелеплив Пренослив Кармин

DEN 91.36

Во достапна форма

Применлива Сцена : Совршена За Секоја Лична Употреба Или Професионална Употреба, Погодна За Создавање Нов И Забавен Бесконечен Изглед За Секојдневни Собири, Салони, Забави, Свадби, Ноќта На Вештерките, Божиќ И Други Празници Мека И Мазна : Кадифената Текстура Ја Прави Непречено Да Се Лизга По Усните, Удобна И Лесна. Нанесувањето Кармин Може Да Биде И Уживање. Долготрајно : Нацртајте И Нагласете Ја Формата На Усните Со Овој Кармин Што Се Поставува На Мазна Завршница За Усни Со Поцелосен Изглед. Нема Бледнее, Нема Бран И Нема Пукнатина За Целиот Ден. Природни Состојки : Оваа Козметика Е Направена од Квалитетни И погодни За Кожата Состојки, Без Иритација на Кожата, Што И Овозможува Да ја Направи Шминката Поисклучителна. Големина : (Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи) Ве Молиме Погледнете Ја Сликата Подолу За Деталната Големина и Дозволете Малку 0-1 См Разлика Поради Рачно Мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент