Адилаидун козметички дневни потреби, Маска за Лице 10 片装黑头鼻罩去除多余角质温和
Новак

Адилаидун козметички дневни потреби, Маска за Лице 10 片装黑头鼻罩去除多余角质温和

DEN 1.33

Во достапна форма

Не само вообичаеното белење на пеги, крема за сончање, спречување на опаѓање на косата, акни Не само вообичаеното негување, поправка, отпорност на брчки, зацврстување, смирување, контрола на маслото, пилинг. Конотацијата на ефикасноста е значително проширена, дури и основните навлажнувачки и чистење, шминка, отстранување на шминка припаѓаат на ефикасноста на козметиката. Козметиката со посебна употреба, генерално има посебна грижа за кожата. Постојат многу придобивки од нанесување маска, како што се навлажнување, избелување, чистење и помагање во поправка на оштетената кожа. Козметички дневни потреби, Маска за Лице 10 片装黑头鼻罩去除多余角质温和.

Главните карактеристики

Избор на клиент