Акмор Држач За Шише За Вода За Велосипеди Без Завртки, Држач За Чаши За Велосипеди, Држачи За Шишиња За Вода За Велосипеди, Универзален Држач За Пијалоци За Големи Ш?
Новак

Акмор Држач За Шише За Вода За Велосипеди Без Завртки, Држач За Чаши За Велосипеди, Држачи За Шишиња За Вода За Велосипеди, Универзален Држач

DEN 3.00

Во достапна форма

Овој држач за чаши за велосипеди дизајниран да го одржува шишето стабилно и безбедно Кога возите велосипед на отворено, лесно можете да ја пиете водата. Тоа е одличен додаток за велосипеди, идеален подарок за велосипедист. Овој држач за шишиња за велосипеди е компатибилен со повеќето велосипеди. Се вклопува за детски велосипед, друмски велосипед, планински велосипед итн. Совршен е и за повеќето колички,инвалидски колички, пешаци, скутери. Клипот може да се ротира за 360 степени. Така, може да се постави на рачката на велосипедот, под седиштето, цевката надолу, вилушката, предната цевка или друг агол. Овој кафез за шише со вода за велосипеди одговара на различни видови и големини на шишиња. Тоа е дизајн со голем калибар, така што се вклопува за повеќето шишиња со вода, шишиња за бебиња, шолји за кафе , шишиња за пијалоци, чаши за патување, колба итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент