2018 Реал Солт Лејк Дејвид Хорст #4 Игра Користи Потпишан Црвениот Дрес XL DP38495-Автограм Фудбалски Дресови
Новак

2018 Реал Солт Лејк Дејвид Хорст 4 Игра Користи Потпишан Црвениот Дрес XL DP38495-Автограм Фудбалски Дресови

DEN 5231.84

Во достапна форма

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Фудбалски Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограмирани Фудбалски Дресови. 2018 Реал Солт Лејк Дејвид Хорст #4 Игра Користи Потпишан Црвениот Дрес XL DP38495 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограм нема да бидат вклучени дејвид хорст сувенири. Вистински сувенири На Солено Езеро.

Главните карактеристики

Избор на клиент