Кошули Мажи За Секојдневен Врв Пролет Лето Ракав Прослава Гроздобер Печатење Кратки Делумно Потресени Машки Кошули
Новак

Кошули Мажи За Секојдневен Врв Пролет Лето Ракав Прослава Гроздобер Печатење Кратки Делумно Потресени Машки Кошули

DEN 0.33

Во достапна форма

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено. 7-15 дена испорака. Дебелина : Стандард. €Карактеристики€Тенок-фит Разгореа Стил, Предниот Преклопен Дизајн, U-Вратот Мал V-вратот, Копчето Дизајн. Сезона : Лето, Пролет, Fall. Материјал : Полиестер. Кошули Мажи За Секојдневна Прослава На Врвни Пролетни Летни Ракави Гроздобер Принт Кратки Делумно Потресени Машки Кошули Голема Висока Јака : О, Ве Молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Дебелина : Стандард.совршен е За Забава, Одмор, Плажа, Клуб, Секојдневно И Летно Носење.тенок фит разгорен стил, дизајн на предниот преклоп, мал V-Врат, дизајн на копчиња.Тип на шема : Потресени Печатенисезона : Лето, Пролет, Fall ● совпаѓање На Кошули блузите може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн.Боите може да бидат малку поинакви во зависност од компјутерот и поставките € Стил € Летните лабави кратки ракави се секојдневен стил, погоден за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент